Skip to content

İskenderiye.com’a hoş geldiniz. Burada olmandan çok memnunuz. Kendinizi rahat ettirin ve iyi vakit geçirin, ancak lütfen ev kurallarımıza uyun.

Bu politika 20 Mayıs 2020’da yayınlanmıştır.

İçindekiler

Bu Koşulları Kabul Etme
Bahsettiğimiz Diğer Belgeler
Gizliliğiniz
Hesabınız İskenderiye ile
İçeriğiniz
Hizmetlerimizi Kullanımınız
Sonlandırma
Garantiler ve Sorumluluğun Sınırlandırılması (veya Bizi Davalayamayacağınız Şeyler)
Tazminat (ya da bize dava açarsanız ne olur)
Diğer Kullanıcılarla Anlaşmazlıklar
İskenderiye ile Anlaşmazlıklar
Şartlardaki Değişiklikler
Bazı İnce Yasal Noktalar
İletişim bilgileri

Bu Koşulları Kabul Etme

Bu belge ve aşağıda bahsettiğimiz diğer belgeler, ev kurallarımızı veya Kullanım Şartlarımıza resmen dediğimiz şeyi (kısaca “Şartlar”) oluşturmaktadır.

Şartlar, sizinle “Aso Ajans medya Tanıtım ve Endüstriyel Tasarım Hizmetleri Limited şirketi” hizmeti “İskenderiye.com” arasında yasal olarak bağlayıcı bir sözleşmedir. Kısaca “İskenderiye” olarak kullanacağız.

Unutmayın ki Bölüm 11. İskenderiye ile olan anlaşmazlıklar, bir tahkim şartı ve sınıf davası feragati içerir. Şartları kabul ederek, tüm ihtilafları bireysel tahkimi bağlayarak çözmeyi kabul etmiş olursunuz, yani bu anlaşmazlıkların bir hakim veya jüri tarafından kararlaştırılması hakkından feragat edersiniz ve sınıf eylemlerine, sınıf tahkimlerine katılma hakkınızdan feragat edersiniz.

Bu sözleşme, İskenderiye.com, İskenderiye, mobil uygulamalarımız ve İskenderiye tarafından sağlanan diğer hizmetleri kullandığınızda haklarınızı ve sorumluluklarınızı ortaya koyar (tüm bunlara topluca “Hizmetlerimiz” olarak bakacağız), bu yüzden lütfen dikkatlice okuyun. Hizmetlerimizden herhangi birini kullanarak (yalnızca web sitelerimizden birine göz atarken bile), Şartları kabul etmiş olursunuz. Şartları kabul etmiyorsanız, hizmetlerimizi kullanamazsınız. Bizimle misiniz? Harika, okumaya devam edin!

Bahsettiğimiz Diğer Belgeler

İskenderiye’nin Hizmetleri dünyanın dört bir yanındaki insanları hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak benzersiz ürünler yapmak, satmak ve satın almak için birbirine bağlar. Hizmetleri nasıl kullandığınıza bağlı olarak, sizinle ilgili belirli kuralları anlamanıza yardımcı olacak kullanışlı bir kılavuz:

Herkes İçin Ev Kurallarımız. Hizmetlerimizden herhangi birini kullanırsanız, bu Koşulları, Gizlilik Politikamızı ve Ayrımcılıkla Mücadele Politikamızı kabul etmiş olursunuz .

Satıcılar için Ev Kurallarımız . Hizmetlerimiz aracılığıyla satışa sunulan herhangi bir ürünü listelerseniz, bu politikalar sizin için geçerlidir. Onları buradan okuyabilirsiniz.

Alıcılar İçin Ev Kurallarımız . Hizmetlerimizi taramak veya alışveriş yapmak için kullanırsanız, bu politikalar sizin için geçerlidir. Onları buradan okuyabilirsiniz.

Üçüncü Kişiler İçin Ev Kurallarımız . Bu politikalar fikri mülkiyet sahipleri, İskenderiye API kullanıcıları, bağlı kuruluşlar ve İskenderiye’den bilgi isteyen herkes için geçerlidir .

Tüm bu politikalar Şartlarımızın bir parçasıdır, bu nedenle sizin için alakalı olanları okuduğunuzdan emin olun. Tabii ki, yine de herkes için geçerli olduğundan bu belgenin geri kalanını okumak isteyeceksiniz!

Gizliliğiniz

Kişisel bilgilerinizin sizin için önemli olduğunu biliyoruz, bu yüzden bizim için önemlidir. Bizim Gizlilik Politikası Hizmetlerimizi kullandığınızda bilgilerin nasıl kullanıldığını ayrıntıları. Hizmetlerimizi kullanarak, bilgilerinizi Gizlilik Politikası’nda belirtilen şekillerde işleyebileceğimizi de kabul edersiniz, bu yüzden lütfen buradan okuyun .

Hem İskenderiye hem de satıcılar, üyelerin kişisel bilgilerini (örneğin, alıcı adı, e-posta adresi ve gönderim adresi) işler ve bu nedenle, alıcıların kişisel bilgilerinin AB yasalarına göre ayrı ve bağımsız veri denetleyicileri olarak kabul edilir. Bu, her bir tarafın Hizmetleri sağlamada işlediği kişisel bilgilerden sorumlu olduğu anlamına gelir. Örneğin, bir satıcı başka bir alıcının siparişini yerine getirirken yanlışlıkla alıcının adını ve e-posta adresini açıklarsa, bu yetkisiz açıklamadan İskenderiye değil satıcı sorumlu olacaktır.

Bununla birlikte, İskenderiye ve satıcıların alıcıların kişisel bilgilerinin ortak veri denetleyicileri olduğu tespit edilirse ve İskenderiye, alıcı kişisel bilgilerinin ortak veri denetleyicisi olarak yaptığınız bir şey nedeniyle dava açılırsa, para cezasına çarptırılırsa veya başka bir şekilde masraf çıkarırsa, alıcı kişisel bilgilerini işlemenizle bağlantılı olarak ortaya çıkan masraflar için İskenderiye’yi tazmin etmek. İskenderiye’ye yönelik tazminat yükümlülükleriniz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Bölüm 9. Tazminat (veya Bize Dava Açtığınızda Ne Olur) konusuna bakın .

İskenderiye.com’da hesap açmak

Bazı Hizmetlerimizi kullanmak için İskenderiye ile bir hesap oluşturmanız gerekir. İşte İskenderiye ile hesaplar hakkında birkaç kural:

A. Hizmetlerimizi kullanabilmek için 18 yaşında veya daha büyük olmalısınız. 18 yaşından küçük ve en az 13 yaşından küçük olanların Hizmetlerimizi yalnızca uygun izinleri ve doğrudan gözetimi altında bir ebeveynin veya yasal vasinin sahibi olduğu bir hesapla kullanmalarına izin verilir. 13 yaşından küçük çocukların İskenderiye veya Hizmetleri kullanmasına izin verilmez. Hesabınızda bir reşit olmayan tarafından yürütülen tüm hesap faaliyetlerinden siz sorumlusunuz. Daha fazla bilgi için bkz. İskenderiye’nin Küçükler Politikası .

B. Bize karşı dürüst olun. Kendiniz hakkında doğru bilgi verin. Hesabınız üzerinden yanlış bilgi kullanmanız veya başka bir kişiyi veya şirketi taklit etmeniz yasaktır.

C. Uygun bir isim seçin. Tam adınızın hesabınızla ilişkili ad olarak kullanılmamasına karar verirseniz, rahatsız edici, kaba, birinin fikri mülkiyet haklarını ihlal eden veya Şartları başka şekilde ihlal eden bir dil kullanamazsınız.

D. Hesabınızdan siz sorumlusunuz. Hesabınızdaki herhangi bir etkinlikten yalnızca siz sorumlusunuz. Bir hesabı başkalarıyla paylaşıyorsanız, finansal bilgileri hesapta bulunan kişi sonuçta tüm etkinliklerden sorumlu olacaktır. Ticari işletme olarak kaydoluyorsanız, kişisel olarak işletme adına Şartları kabul etme yetkisine sahip olduğunuzu garanti edersiniz. Ayrıca, hesaplarınız devredilemez.

E. Parolanızı koruyun. Yukarıda belirttiğimiz gibi, hesabınızdaki tüm etkinliklerden yalnızca siz sorumlusunuz, bu nedenle hesap şifrenizi güvende tutmak önemlidir. Hesabınızı nasıl daha güvenli hale getirebileceğinizle ilgili bir Yardım makalesi .

F. İlişkimiz hakkında net olalım. Bu Koşullar, sizinle İskenderiye arasında hiçbir ajans, ortaklık, ortak girişim, istihdam veya franchise sahibi ilişkisi oluşturmaz.

Bu ayrıntılı Yardım makalesi, İskenderiye’ye bir hesap kaydettirmeyle ilgili sorularınızı yanıtlamalıdır.

İçeriğiniz

Hizmetlerimizi kullanarak yayınladığınız içerik içeriğinizdir (bu yüzden “İçeriğiniz” olarak bahsedelim). Hizmetlerimizi kullanarak yayınladığınız herhangi bir şeyi (mağaza adları, profil resimleri, liste fotoğrafları, liste açıklamaları, incelemeler, yorumlar, videolar, kullanıcı adları vb.) İçeren herhangi bir iddiada bulunmuyoruz.

A. İçeriğinizin Sorumluluğu. İçeriğinizden yalnızca sizin sorumlu olduğunuzu anlıyorsunuz. İçeriğiniz için gerekli tüm haklara sahip olduğunuzu ve üçüncü tarafların haklarını yayınlayarak ihlal etmediğinizi veya ihlal etmediğinizi beyan edersiniz.

B. İçeriğinizi Kullanma İzni . İçeriğinizi Hizmetlerimiz aracılığıyla yayınlayarak, İskenderiye’ye onu kullanması için bir lisans vermiş olursunuz. İçeriğinize herhangi bir sahiplik iddia etmiyoruz, ancak İskenderiye’nin işlev görmesine ve büyümesine yardımcı olmak için onu kullanma izniniz var. Bu şekilde, İçeriğinizde sahip olduğunuz hiçbir hakkı ihlal etmeyeceğiz ve öğelerinizi tanıtmanıza yardımcı olabiliriz. Örneğin, İskenderiye’nin size veya İskenderiye alıcılarına Sitede zaman zaman girişlerinizle ilgili olabilecek promosyonlar sunabileceğini kabul edersiniz.

C. İskenderiye’ye verdiğiniz Haklar. (İşte son bölümün yasal versiyonu). İçeriğinizi yayınlayarak, İskenderiye’ye İçeriğinizin münhasır olmayan, dünya çapında, telifsiz, geri çevrilemez, alt lisanslı, kalıcı bir lisansını verirsiniz, İçeriğinizi kullanma, görüntüleme, düzenleme, değiştirme, çoğaltma, dağıtma, depolama ve türev ürünler hazırlama. Bu, Hizmetleri sunmamıza ve İskenderiye’yi, İskenderiye mağazanızı veya genel olarak Hizmetleri herhangi bir formatta ve herhangi bir İskenderiye Services, ortaklarımız veya üçüncü taraf web sitesi veya reklam aracı dahil tüm kanallar aracılığıyla tanıtmamıza olanak tanır. İçeriğinizi kullandığınız için bize karşı herhangi bir ahlaki hak veya tanıtım hakkı iddia etmemeyi kabul edersiniz. Ayrıca, bu lisansın kapsamına uygun olarak, İçeriğiniz herhangi bir kişisel bilgi içerdiği ölçüde, onu kullanma konusundaki meşru menfaatimizi de kabul edersiniz.

İskenderiye’yi devam ettirmemiz gerekiyor. Şu örnekleri düşünün: İskenderiye mağazanıza bir girişin fotoğrafını yüklerseniz, alıcılara görüntüleme iznimiz vardır ve mobil uygulamamızı kullanarak bir alıcıya iyi görünmesi için yeniden boyutlandırabiliriz; Türkçe bir açıklama gönderirseniz, Paris’teki bir alıcı öğenizin arkasındaki hikayeyi öğrenebilmesi için Fransızca’ya çevirebiliriz; ve en son el yapımı kolyenin güzel bir fotoğrafını gönderirseniz, işinizi ve İskenderiye’nin tanıtımına yardımcı olmak için ana sayfamızda, bloglarımızdan birinde veya hatta bir reklam panosunda öne çıkarabiliriz.

D. Yetkisiz İçeriğin Raporlanması. İskenderiye’nin fikri mülkiyet haklarına büyük saygısı vardır ve ihlalde bulunan içeriği Hizmetlerden kaldırmak için uygun yasal prosedürleri izlemeye kendini adamıştır. Sahip olduğunuz veya haklarına sahip olduğunuz içerik izniniz olmadan Hizmetlere gönderildiyse ve kaldırılmasını istiyorsanız, lütfen Fikri Mülkiyet Politikamızda listelenen adımları izleyin . İçeriğinizin başka bir kişinin fikri mülkiyetini ihlal ettiği iddia edilirse, uygun bildirim alırsak devre dışı bırakmak veya tekrarlayan bir hak ihlalinde bulunursanız hesabınızı feshetmek gibi uygun işlemleri yapacağız. Bunlardan herhangi biri olursa size haber vereceğiz.

E. Uygunsuz, Yanlış veya Yanıltıcı İçerik. Bu sağduyulu olmalıdır, ancak İskenderiye’nin Hizmetlerinde yayınlanmasını istemediğimiz belirli içerik türleri vardır (yasal nedenlerle veya başka türlü). Kötüye kullanım içeren, tehdit edici, karalayıcı, müstehcen, kaba veya başka şekilde rahatsız edici veya Yasaklı Öğeler Politikamızı, Topluluk Politikamızı veya Şartlarımızın herhangi bir bölümünü ihlal eden herhangi bir içerik yayınlamayacağınızı kabul edersiniz . Ayrıca, yanlış ve yanıltıcı veya Hizmetleri hileli veya aldatıcı şekilde kullanan hiçbir içerik göndermemeyi de kabul edersiniz.

Hizmetlerimizi Kullanımınız

Hizmetlerimizi Kullanma Lisansı. Hizmetlerimizi kullanmanız için size Şartlar’a ve özellikle aşağıdaki kısıtlamalara tabi olarak sınırlı, münhasır olmayan, devredilemeyen ve iptal edilebilir bir lisans veriyoruz:

A. Hizmetlerimizi Yasayı çiğnemek için kullanmayın. Hizmetleri kullanımınızla ilgili hiçbir yasayı ihlal etmeyeceğinizi kabul edersiniz. Bu, sizin için geçerli olabilecek tüm yerel, eyalet, federal ve uluslararası yasaları içerir. Örneğin, mağazanızın gerektirdiği izinleri veya lisansları almak sizin sorumluluğunuzdadır; Eğer olmayabilir herhangi bir yasayı ihlal eden herhangi satmak ; Yaptırım Politikamıza uymanız gerekir ve dolandırıcılık (yanlış iddialar veya ihlal bildirimleri dahil), hırsızlık, rekabet karşıtı davranış, tehdit edici davranış veya İskenderiye, başka bir İskenderiye kullanıcısı veya üçüncü parti.

B. Faturalarınızı Ödeyin. İskenderiye’ye borçlu olduğunuz tüm ücretleri ödemekle yükümlüsünüz. Aşağıda belirtilenler dışında, Hizmetlerimiz aracılığıyla yaptığınız herhangi bir satın alma veya satış için geçerli vergileri toplamak ve / veya ödemekle yükümlüsünüz. Avustralya, Belarus, AB, İzlanda, Hindistan, Yeni Zelanda, Norveç, Rusya, Sırbistan, Güney Afrika, Güney Kore, İsviçre, Tayvan, Türkiye veya Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki alıcılara satılan dijital ürünler için, İskenderiye toplanmasına ve havale edilmesine yardımcı olacak doğru miktarda katma değer vergisi veya KDV. Bazı ülkeler KDV’ye, örneğin Mal ve Hizmet Vergisi (GST) gibi diğer terimleri kullanarak başvurabilir, ancak yalnızca KDV, GST ve tüm yerel satış vergilerini topluca “KDV” olarak adlandıracağız. Ek olarak, İskenderiye satış vergisini hesaplar, tahsil eder ve havale eder. Lütfen bu SSS’ye bakındaha fazla bilgi için. Ücretleriniz, faturalarınız, vergileriniz ve onlara nasıl ödeme yapabileceğiniz Ücretler ve Ödemeler Politikamızda tam olarak açıklanmaktadır .

C. Eşyalarımızı Çalmayın. Hizmetlerin herhangi bir sayfasını indirmemeyi, özel örümceklerle taramamayı veya hizmetlerimizin kaynak kodunu tersine çevirmemeyi veya kaynak kodunu almaya çalışmamayı kabul edersiniz. API’mızı kullanmak istiyorsanız, lütfen API Kullanım Şartlarımıza uyun .

D. Sistemlerimize Zarar Vermeye Çalışmayın. Örneğin bir virüs veya başka bir zararlı bilgisayar kodu dağıtarak Hizmetlerimize müdahale etmemeyi veya bunları engellemeye çalışmamayı kabul edersiniz.

E. Ticari Marka Politikamızı takip edin. “İskenderiye” adı ve Hizmetlerimizle bağlantılı olarak kullandığımız diğer İskenderiye işaretleri, ifadeleri, logoları ve tasarımları, Türkiye ve diğer ülkelerde İskenderiye’nin ticari markaları, hizmet markaları veya ticari kıyafetleridir. Ticari markalarımızı kullanmak istiyorsanız, lütfen Ticari Marka Politikamızı uygulayın .

F. Fikirlerinizi Paylaşın. Önerilerinizi ve fikirlerinizi seviyoruz! Deneyiminizi ve Hizmetlerimizi geliştirmemize yardımcı olabilirler. İskenderiye’ye gönderdiğiniz istenmeyen fikirler veya diğer materyaller (İçeriğiniz veya Hizmetlerimiz aracılığıyla sattığınız ürünler dahil değil) gizli değildir ve size ait değildir. Bu fikir ve materyalleri size herhangi bir tazminat ödemeden kullanmak ve yayınlamak için bize münhasır olmayan, dünya çapında, telifsiz, değiştirilemez, alt lisans verilebilir, kalıcı bir lisans verirsiniz.

G. Bizimle Online Konuşun. İskenderiye zaman zaman size bazı yasal bilgileri yazılı olarak sağlayacaktır. Hizmetlerimizi kullanarak, bu bilgileri size nasıl sağladığımızı açıklayan Elektronik İletişim Politikamızı kabul etmiş olursunuz. Kağıt kopyaları (çevre için daha iyi) postalamak yerine size elektronik olarak (e-posta yoluyla) bilgi gönderebileceğimizi ve elektronik sözleşmenizin kağıt üzerindeki imzanızla aynı olduğunu söylüyor.

Fesih

Tarafınızdan Fesih. Gittiğinizi görmekten nefret ederiz, ancak hesabınızı İskenderiye ile istediğiniz zaman hesap ayarlarınızdan feshedebilirsiniz. Bu Yardım makalesinde daha fazla bilgi bulabilirsiniz . Hesabınızı feshetmek, fesih işleminden önce Hizmetler aracılığıyla gönderdiğiniz İçeriğinizin bir kısmının kullanılabilirliğini etkilemez. Oh, ve hala ödenmemiş faturaları ödemek zorunda kalacaksın.

İskenderiye Tarafından Fesih. Hesabınızı (ve ilgili tüm hesapları) ve Hizmetlere erişiminizi herhangi bir zamanda, herhangi bir nedenle ve önceden bildirimde bulunmaksızın feshedebilir veya askıya alabiliriz. Bunu yaparsak, Hizmetlerimizi kullanmaya devam etmek için, örneğin web sitelerimizde veya mobil uygulamalarımızda satmak veya satın almak için sözleşmeye bağlı veya yasal bir hakkınızın olmadığını anlamak önemlidir. İskenderiye, herhangi bir zamanda, herhangi bir nedenle, herhangi bir kişiye hizmet vermeyi reddedebilir.

Siz veya İskenderiye hesabınızı feshederseniz, İçeriğiniz dahil olmak üzere hesabınızla ilişkili tüm bilgileri kaybedebilirsiniz.

Hizmetleri Durdurabiliriz. İskenderiye, herhangi bir zamanda, herhangi bir nedenle, Hizmetlerin herhangi birini değiştirme, askıya alma veya devam ettirmeme hakkını saklı tutar. Geliriniz veya Hizmetler aracılığıyla gelir elde etme yeteneğiniz de dahil olmak üzere, Hizmetlerde yapılacak herhangi bir değişikliğin sizin üzerinizde olabileceği etkiden size karşı sorumlu olmayacağız.

Şartlar, Hizmete erişiminiz sona erdikten veya Hizmeti kullanımınız sona erdikten sonra bile geçerliliğini korur.

Garantiler ve Sorumluluğun Sınırlandırılması (veya Bizi Dava Edemeyeceğiniz Şeyler)

Satın Aldığınız Öğeler. İskenderiye’nin Hizmetlerimiz aracılığıyla satılan herhangi bir ürünü üretmediğini, saklamadığını veya denetlemediğini anlıyorsunuz. Mekanı sağlıyoruz; pazarlarımızdaki ürünler doğrudan bağımsız satıcılar tarafından üretilir, listelenir ve satılır, bu nedenle İskenderiye kalite, güvenlik ve hatta yasallığı hakkında herhangi bir garanti veremez ve vermez. Satın aldığınız bir ürünle ilgili yasal hak talepleri doğrudan ürünün satıcısına karşı yapılmalıdır. İskenderiye’yi, kusurlu ürünler, satıcıların yanlış beyanları veya fiziksel yaralanmaya neden olan ürünler (ürün yükümlülüğü iddiaları gibi) dahil olmak üzere Hizmetlerimiz üzerinden satılan ürünlerle ilgili herhangi bir iddiadan çıkarırsınız.

Eriştiğiniz İçerik. Hizmetlerimizi kullanırken rahatsız edici veya uygunsuz bulduğunuz materyallerle karşılaşabilirsiniz. Hizmetler aracılığıyla kullanıcılar tarafından gönderilen içeriklerle ilgili herhangi bir beyanda bulunmayız. İskenderiye, Hizmetler aracılığıyla eriştiğiniz kullanıcılar tarafından gönderilen içeriğin doğruluğundan, telif hakkı uyumluluğundan, yasallığından veya dürüstlüğünden sorumlu değildir. Bizi bu içerikle ilgili tüm yükümlülüklerden kurtarıyorsunuz.

Etkileşime Girdiğiniz Kişiler. Hizmetleri, çevrimiçi veya şahsen diğer kişilerle etkileşim kurmak için kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, Hizmetlerimizin kullanıcılarını taramadığımızı anlarsınız ve bizi diğer kullanıcılarla olan etkileşimlerinizle ilgili tüm sorumluluklardan kurtarırsınız. Lütfen dikkatli olun ve özellikle başka biriyle tanışıyorsanız, diğerleriyle olan tüm etkileşimlerinde dikkatli olun ve iyi karar verin. Bu Yardım makalesinde, kişisel toplantılarda yönetim hakkında bazı iyi tavsiyeler bulunmaktadır.

Üçüncü Taraf Hizmetleri. Hizmetlerimiz, sahip olmadığımız veya kontrol etmediğimiz üçüncü taraf web sitelerine veya hizmetlerine bağlantılar içerebilir (örneğin, Facebook, Twitter ve Pinterest’e bağlantılar). Bazı Hizmetlerimizi (mobil uygulamalarımızı kullanmak için uyumlu bir mobil cihaz gibi) kullanmak için üçüncü bir tarafın ürününü veya hizmetini de kullanmanız gerekebilir. Bu üçüncü taraf hizmetlerine eriştiğinizde, bunu riski size ait olmak üzere yaparsınız. Üçüncü taraflar kendi kullanım şartlarını kabul etmenizi isteyebilir. İskenderiye bu anlaşmalara taraf değildir; yalnızca sizinle üçüncü taraf arasındadırlar.

Hediye kartları ve promosyonlar. İskenderiye’nin Hediye Kartı bakiyenizle ilgili herhangi bir garanti vermediğini ve tarafınızdan veya herhangi bir işlemden kaynaklanan bir Hediye Kartı veya Hediye Kartı koduna yetkisiz erişim veya değişiklik, hırsızlık veya imhadan sorumlu olmadığını kabul edersiniz. üçüncü parti. Ayrıca, Hediye Kartı veya Hediye Kartı kodunuzun kaybolduğu veya çalındığı bildirildiyse veya Hediye Kartı bakiyenizin şüpheli, hileli veya yetkisiz bir şekilde kullanıldığına inanıyorsak, Hediye Kartınızın kullanımını askıya alabileceğimizi veya yasaklayabileceğimizi de kabul edersiniz. . Hediye Kartı kodunuzun çalışması durursa, tek çareniz size yedek bir Hediye Kartı kodu vermemizdir. Özel bir teklife veya promosyona katılarak, daha sonra bu özel teklife veya promosyonun kurallarının belirsiz olduğunu iddia edemeyeceğinizi kabul edersiniz.

GARANTİ. İSKENDERİYE, HİZMETLERİMİZİN EN İYİ OLMASI İÇİN ÇALIŞIYORUZ, AMA MÜKEMMEL DEĞİLİZ VE BAZI ŞEYLER YANLIŞ OLABİLİR. HİZMETLERİMİZİN “OLDUĞU GİBİ” VE HERHANGİ BİR GARANTİ OLMADAN (AÇIK VEYA ZIMNİ) OLMADIĞINI ANLAMAKSINIZ. BAŞARI, PERFORMANS KURULU, İŞLEM KURSU VEYA TİCARET KULLANIMI İLE İLGİLİ HERHANGİ BİR GARANTİ İLE İLGİLİ HERHANGİ BİR GARANTİ AÇIKLAMALIDIR.

ŞUNLARI GARANTİ ETMİYORUZ: (I) HİZMETLERİN HERHANGİ BİR KATILIM ZAMANI VEYA KONUMUNDA GÜVENLİ VEYA MEVCUT OLACAĞINI; (II) HERHANGİ BİR KUSUR VEYA HATALAR DÜZELTİLECEK; (III) HİZMETLERDE VİRÜSLER VEYA DİĞER ZARARLI MALZEMELER bulunmayacaktır; VEYA (IV) HİZMETLERİ KULLANMA SONUÇLARI BEKLENTİLERİNİZİ KARŞILAYACAKTIR. HİZMETLERİ SADECE KENDİ RİSKİNİZDE KULLANIRSINIZ. BAZI YARGI YETKİLERİ ZIMNİ GARANTİLERDEKİ SINIRLAMALARA İZİN VERMEZ, YUKARIDA SINIRLAMALAR SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR.

SORUMLULUK SINIRLARI. YASALARIN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ ÖLÇÜDE, KADAR İSKENDERİYE, ÇALIŞANLARIMIZ VEYA DİREKTÖRLERİMİZ KAYIP OLMAYAN KAYBEDİLEN HERHANGİ BİR KAZANÇ VEYA GELİRLERDEN VEYA KAPSAMINDAN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR SONRAKİ, ARIZALI, DOLAYLI, ÖZEL VEYA ZARARLI ZARARLAR İÇİN SORUMLU OLACAKTIR. HİZMETLER VEYA BU ŞARTLAR. HİÇBİR DURUMDA İskenderiye’NİN HERHANGİ BİR ZARAR İÇİN TOPLUM SORUMLULUĞU YÜZDE (100 $) ABD DOLARININ (USD) VEYA GEÇMİŞ ONİK AYDA İskenderiye ÖDENEN MİKTARI AŞAMADI. BAZI YARGI YETKİLERİ ARIZALI VEYA SONRAKİ ZARARLARDAKİ SINIRLAMALARA İZİN VERMEZ, YUKARIDA SINIRLAMALAR SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR.

Tazminat (ya da bize dava açarsanız ne olur)

Bunun asla gerçekleşmeyeceğini umarız, ancak İskenderiye yaptığınız bir şey, örneğin şartlar veya hesabınızın başkasının haklarını ihlal etmesi yüzünden dava açılırsa, bizi savunmayı ve tazmin etmeyi kabul edersiniz. Bu, İskenderiye’yi (çalışanlarımızdan herhangi biri dahil) savunacağınız ve eylemlerinizden, Hizmetlerimizi kullanımınızdan (veya kötüye kullanımından) kaynaklanan herhangi bir yasal talep veya talepten (makul avukatlık ücretleri dahil) bizi zararsız tutacağınız anlamına gelir.

Bizi tazmin etseniz bile, uygun gördüğümüz halde yasal savunmamızı ele alma hakkımızı saklı tutarız, bu durumda stratejimizi yürütebilmemiz için bizimle işbirliği yapmayı kabul edersiniz.

Diğer Kullanıcılarla Anlaşmazlıklar

Kendinizi başka bir İskenderiye Services veya üçüncü taraf kullanıcısıyla anlaşmazlıkta bulursanız, diğer tarafla iletişime geçmenizi ve anlaşmazlığı dostane bir şekilde çözmeye çalışmanızı öneririz.

Kasa Sistemi. Web sitelerimizdeki veya mobil uygulamalarımızdaki bir işlemle ilgili bir anlaşmazlığı çözemeyen alıcılar ve satıcılar vaka sistemimize katılabilir. Vaka sistemi ile ilgili ayrıntıları bu Yardım makalesinde bulabilirsiniz . İskenderiye, anlaşmazlıkları iyi niyetle ve yalnızca politikalarımızı yorumlamamıza dayanarak, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak çözmenize yardımcı olmaya çalışacaktır; yasal konular veya talepler hakkında hüküm vermeyeceğiz. İskenderiye’nin herhangi bir anlaşmazlığı çözme yükümlülüğü yoktur.

İskenderiye’nin serbest bırakılması. İskenderiye’yi diğer kullanıcılarla veya taraflarla olan anlaşmazlıklardan kaynaklanan herhangi bir talep, talep ve zarardan kurtarırsınız.

İskenderiye ile Anlaşmazlıklar

Bizden rahatsızsanız, bize bildirin, umarız sorununuzu çözebiliriz. Ancak yapamazsak, bu kurallar Hizmetlerimizi içeren herhangi bir yasal anlaşmazlığı yönetir:

A. Geçerli Kanun. Şartlar, yasalar çatışması kurallarına ve Türkiye yasalarına tabiidir. Bu yasalar dünyanın neresinde yaşarsanız yaşayın, ancak yerel tüketici koruma yasalarınızın zorunlu tüketici koruma hükümlerini koruma hakkına sahip olabilirsiniz.

B. Tahkim. Siz ve İskenderiye, Şartlardan kaynaklanan veya Şartlarla ilgili herhangi bir anlaşmazlığın veya talebin, Tüketici Hakem Kuralları (the AAA) tarafından Amerikan Tahkim Derneği (“AAA”) tarafından yönetilen İngilizce dili kullanılarak nihai ve bağlayıcı tahkim ile sonuçlandırılacağını kabul edersiniz. “AAA Kuralları”) geçerliyse ( yasalar aksi belirtilmedikçe, bu kuralların bu bölüme referans olarak dahil edildiği kabul edilir ve bu Şartların tarihi itibariyle AAA Kurallarını burada bulabilirsiniz ). Uyuşmazlığın tahkime elverişli eşik soruları da dahil olmak üzere tahkim, bu kurallara uygun olarak tek bir hakem tarafından ele alınacaktır. Tahkim kararına ilişkin yargı yetkisi olan herhangi bir mahkemeye girilebilir. Şartlar uyarınca herhangi bir tahkim bireysel olarak yapılacaktır – sınıf tahkimlerine ve sınıf eylemlerine izin verilmez. Şartları kabul ederek, siz ve İskenderiye’nin her birinin jüri tarafından yargılanma veya bir sınıf eylemine veya sınıf tahkimine katılma hakkından feragat ettiğini anlıyorsunuz.Yukarıdakilere bakılmaksızın, her bir taraf, hakem tarafından nihai bir karara kadar, ihtiyati tedbir veya diğer adil veya konservatuar yardımları için uygun yargı mahkemesinde dava açma hakkına sahiptir. Bunun yerine talebinizi “küçük talepler” mahkemesinde iddia edebilirsiniz, ancak sadece talebiniz uygunsa talebiniz bu mahkemede kalır ve talebiniz bireysel, temsili olmayan ve sınıf dışı bir temelde kalır.

C. Tahkim Maliyetleri. Her türlü makul AAA dosyalama, idari ve hakem ücreti için ödeme Tüketici Tahkim Kurallarına uygun olacaktır.

D. Forum. İstanbul’da yaşıyoruz, bu nedenle Hizmetlerimizle ilgili İskenderiye’ye karşı herhangi bir yasal işlem İstanbul’da yapılmalıdır. AAA Kuralları kapsamındaki tüm eylemler için yargılamalar, ikamet yerinizin olduğu yerde veya İstanbul’da yapılabilir ve her türlü şahsi duruşma, yeteneklerini dikkate alarak her iki taraf için makul derecede uygun bir yerde yapılacaktır. seyahat ve diğer ilgili durumlar. Tahkime tabi olmayan herhangi bir işlem için, siz ve İskenderiye, sözleşmeniz İskenderiye, ile yapılıyorsa, İstanbul, İstanbul’da bulunan bir ilçedeki mahkemenin kişisel yargı yetkisine tabi olmayı kabul edersiniz ve mahkemelerinin kişisel yargı yetkisine boyun eğmeyi kabul edersiniz.

E. Hükümet İstisnası. Türkiye’de resmi daireleri kullanan bir devlet kurumuysanız veya tüzel kişiyseniz ve bu bölümdeki hükümleri yasal olarak kabul edemiyorsanız, bu hükümler sizin için geçerli değildir. Bu durumda, Şartlar ve Şartlarla ilgili herhangi bir eylem, Türkiye yasalarına (yasalar ihtilafına atıfta bulunulmaksızın) tabi olacaktır.

F. Değişiklikler. Bu “İskenderiye ile Anlaşmazlıklar” bölümünde, Şartları en son kabul ettiğiniz tarihten sonra herhangi bir değişiklik yaparsak, bu değişiklikler, değişikliklerin yürürlüğe girdiği tarihten önce İskenderiye aleyhindeki yasal takibatta yapılan hiçbir talep için geçerli olmayacaktır. İskenderiye, değişikliğin yürürlüğe girdiği tarihten en az 30 gün önce “İskenderiye ile Anlaşmazlıklar” bölümünde yapılan önemli değişiklikleri size bildirecektir. Değiştirilen şartları kabul etmiyorsanız, İskenderiye’ye yazılı bir bildirim (e-posta dahil) gönderebilir veya bu 30 gün içinde hesabınızı kapatabilirsiniz. Değiştirilmiş bir terimi reddederek veya hesabınızı kalıcı olarak kapatarak, sizinle İskenderiye arasındaki tüm anlaşmazlıkları, Şartlar’ı en son kabul ettiğiniz tarih itibariyle bu “İskenderiye ile Anlaşmazlıklar” bölümündeki hükümlere uygun olarak tahkim etmeyi kabul edersiniz. reddetme.

Şartlardaki Değişiklikler

Bu Şartları zaman zaman güncelleyebiliriz. Değişikliklerin önemli olduğuna inanırsak, değişiklikleri Hizmetler aracılığıyla göndererek ve / veya değişiklikler hakkında size bir e-posta veya mesaj göndererek sizi kesinlikle bilgilendiririz. Bu şekilde Hizmetleri kullanmaya devam etmek isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz. Değişiklikler, aksi belirtilmedikçe değişikliklerin yayınlanmasından sonra geçerli olacaktır. Herhangi bir değişikliği gözden geçirmek ve bunlara aşina olmak sizin sorumluluğunuzdadır. Değişiklikleri takiben Hizmetleri kullanımınız, güncellenmiş Şartları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bazı İnce Yasal Hususlar

Şartlar, Şartları oluşturan tüm politikalar dahil olmak üzere, sizinle İskenderiye arasındaki Hizmetlerle ilgili diğer tüm sözleşmelerin yerine geçer. Şartların herhangi bir bölümünün uygulanamaz olduğu tespit edilirse, söz konusu bölüm, Şartların aksi takdirde tam olarak yürürlükte kalması için gereken minimum kapsamla sınırlı olacaktır. Şartların herhangi bir kısmını uygulayamamamız, Şartları daha sonra veya başka bir kısmını uygulama hakkımızdan feragat etmek değildir. Şartlar kapsamında hak ve yükümlülüklerimizden herhangi birini devredebiliriz.

İletişim Bilgileri

Şartlar hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen yasal@İskenderiye.com adresine e-posta gönderin .

Back To Top