Home | Kitap | Ürün askı etiketleri, yapışkanlı şeffaf askılar

Ürün askı etiketleri, yapışkanlı şeffaf askılar

By
Font size: Decrease font Enlarge font
yapışkanlı ürün askı etiketi yapışkanlı ürün askı etiketi

Ürünlerin market mağaza gibi satış noktalarında, raf çubuklarına asılmasını sağlayan pratik bir üründür. Ürün askı etiketlerini ürününüze yapıştırarak raf çubuklarına kolayca asabilirsiniz. 2,5 cm'den 5 cm' ye kadar farklı ölçü ve tiplerde bulunur. Kanca, yuvarlak veya yatay delikli olarak farklı çeşitlerini online mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Yapışkanlı ürün askı etiketi, askı deliği olmayan ürünlerin market stand ve raf çubuklarına asmanızı sağlayan, arkası kendinden yapışkanlı, kolay kullanımlı, çıkartma şeklinde pratik bir üründür. Ürünlerinizin market raflarında sergilenmesini kolaylaştırır. Asılarak sergilenen ürünler müşterileriniz tarafından farkedilmesini sağlar. Askı etiketleri tam da bu iş için üretilmiş mükemmel bir yardımcınızdır. Kutuları ve poşekleri üst üste istiflemek yerine düzenli bir biçimde asmanızı sağlayarak, ürün ve markanızın görünümünü artırır ve satışlarınızı artırır.

Ürün şeffaf askı etiketleri, 2,5x2,5 cm, 4x4cm, 5x5 cm, 2,5x5 cm, 2,5x3,5 cm gibi ürününüzün boyutuna ve ağırlığına göre kullanabileceğizin farklı tiplerde üretilmektedir. En küçük ve 12 gramın altındaki sürünleriniz için 2,5x2,5 cm'lik ürün askı etiketi yeterli iken, 3x4 cm'lik çok güçlü yapışkanı bulunan plastik ürün askılarımız 500 grama kadar olar ürünlerinizin market raf çubuklarına asmanızı sağlar.

Plastik şeffaf ürün askısı satış noktalarında bozulmuş kutular, askı deliği yırtılmış ürünler için de kullanabileceğiniz bir yardımcınızdır. Çıkartma veya yaprak şeklinde olup, taşıyıcısından sıyırım ürüne yapıştırmanız yeterlidir. Ürün asılmaya hazırdır. Yapışkanı oldukça güçlü olan askı etiketieri, ürününez sıkıcı yapışır ve bırakmaz. Şeffaf APET malzemeden üretilmiştir. Yapıştırdığınız üründeki görsel ve grafikleri kapatmayacağı için ürününüze mükemmel uyum sağlar.

Ürün askı etiketlerini kozmetik mağazalarında satılan küçük ürünlerin standlara asmak için kullanabilirsiniz. Elektrik, elektronik, cep telefonu ve diğer teknoloji marketlerinde kutuları sergilemek için kullanabilirsiniz. Ayrıca kırtasi, şarküteri, hırdavat, tekstil, gıda ve hemen hemen akla gelebilecek tüm ürünler için kullanılabilir. Elimizde ürününüze uygun bir yapışkanlı askı mutlaka bulunur.

Yapışkanlı askı etiketlerini satın almadan önce ücretsiz numune talebinde bulunup, hangi askının ürününüze uyum sağladığı test edebilirsiniz. Bunun için lütfen bizimle iletişime geçiniz. satis@aso.com.tr veya 0212 2223801 nolu telefonla bize ulaşınız.

Fiyat bilgisi ve online satın almak için tıklayın.

 

 

yapışkanlı şeffaf askı aparatı

şeffaf askı etiketi, hang tabs clear

 

Subscribe to comments feed Comments (0 posted)

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:

Captcha
  • Email to a friend Email to a friend

Tagged as:

askı etiketi, şeffaf askı, hang tabs

Image gallery

Rate this article

0