Home | Kitap | Sabır: Aşk Her Yerde

Sabır: Aşk Her Yerde

By
Font size: Decrease font Enlarge font
Sabır: Aşk Her Yerde
İlknur İnsaf Turan
Edebiyat: Aşk Romanları

Bir kadın iki adamı birden sevebilir mi? Elif bu sorunun yanıtını bulmak için, arka arkaya hayatının en zor seçimlerini yapmaya mahkum edilmiştir sanki. Oysa bazı soruların tek bir tane bile doğru yanıtı yoktur.

Genç, güzel ve başarılı bir avukat olan Elif, geçmişte yaşadığı tüm acıların üzerine süngerçekmeyi başarmış, kızıyla kendine yepyeni bir yaşam kurmuştur. Ancak günün birinde, yüreğinin ta derinliklerine gömmeyeçalıştığı ulaşılmaz sevgilisiyle ummadık bir olay sonrasında karşı karşıya kalması hayatının akşıını alt üst edecektir. Elif bir yandan sevdiği adama kavuşmanın huzurunu tadarken, diğer yandan ise geçmişiyle anbean yüzleşmek zorunda kalacaktır. Günler akıp giderken o tekrardan girdiği buçetrefilli yolda mantığının sesine mi, yüreğinin sesine mi kulak verecektir? Hangisi onun için doğrudur?

Belki Bir Gün ve Aşk Her Yerde adlı romanlarıyla tanıdığmız genç yazar İlknur İnsaf Turan, bir kez daha baş kahramanı Elif'in fırtınalı dünyasına davet ediyor okurunu. Sabır, gerçekçiliğiyle, romantizmiyle, nefes kesen temposu ve duygu yüklü karakterleriyle ustaca kurgulanmış ve okurunu hayal kırıklığına uğratmayacak, unutulmaz bir romandır.

Kitap: Sabır: Aşk Her Yerde
İlknur İnsaf Turan
Edebiyat: Aşk Romanları
Cinius Yayınları ;
İstanbul, 2010, 14 x 20 cm, 299 sayfa, Türkçe, Karton Kapak.
ISBN No: 9786051270401

Subscribe to comments feed Comments (0 posted)

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:

Captcha
  • Email to a friend Email to a friend

Tagged as:

Aşk Romanları

Rate this article

0