Home | Kitap | Yeni Hayat Ansiklopedisi (5 Cilt Takım)

Yeni Hayat Ansiklopedisi (5 Cilt Takım)

By
Font size: Decrease font Enlarge font
Yeni Hayat Ansiklopedisi (5 Cilt Takım)

Genel Konular: Ansiklopediler

Bugün, internet, bilgiye erişimde en önemli kaynaklardan biri olarak yoğun biçimde kullanılıyor. Fakat internet, kimi zaman tek bir kaynaktan doğan ve birbirini tekrar eden bilgiler olmaktan öteye geçemiyor. Bu hususu fark eden Hayat Yayın Grubu, her evde kapsamlı ve özenli hazırlanmış basılı bir kaynak eser bulunması amacıyla, Yeni Hayat Ansiklopedisi'ni hazırladı.

Bu ansiklopedinin diğerlerinden en belirgin farkı;çalışmanın ekonomik gayelerle değil, eğitime katkı sağlamak amacıyla, ilköğretim ve lise müfredatına uygunluk, güncellik, doğruluk, güvenilirlik, kapsamlılık ilkeleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış kapsamlı bir yardımcı eser oluşudur. Ayrıca eserle birlikte hediye edilen interaktif CD'siyle birlikte kullanım kolaylığı sağlayan bu ansiklopedi, öğrencilerimiz için vazgeçilmezi bir başvuru kaynağı olacaktır.

Sevgili öğrenciler!

Hayat Yayın Grubu'ndançok sayıda eğitimciden oluşan bir komisyonla hazırlanan beş ciltlik bu ansiklopedi, sizi okul hayatınızda başarıya ulaştıracak nitelikte bilgilerle dopdolu.

Değerli eğitimciler!

ึğrencilerin hazırcılığa ve kolaycılığa kaçtığı, ucu bucağı belirsiz, kimi zaman aynı bilgilerin tekrarından öteye gidemeyen internet kaynaklarından daha fazlasını sunan bu ansiklopedi, okul müfredatımızla ve öğrencilerimizin eğitim seviyesi ile paralel olsun istedik. Tüm ciltlerle hediye ettiğimiz CD'miz ile de bu bilgilere erişimi kolaylaştırdık; sizlerin de istifadenizi ve tavsiyelerinizi düşünerek hazırladığımız ansiklopedimizin, yardımcı ders kitabı olarak işinizi büyük oranda kolaylaştıracağını düşünüyor ve tavsiyelerinizle öğrencilerimize de faydalı olmanızı diliyoruz.

Sayın Veliler!

Bu ansiklopedi,çocuğunuzun güvenilir ve okul müfredatlarıyla uyumlu bilgilere ulaşabilmesi amacıyla,çağımızın gerekleri ve öğrencilerin sosyal hayattaki ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır.

Yeni Hayat Ansiklopedisi'nin tüm ilköğretim ve lise öğrencilerimize faydalı olması dileğiyle...

(Tanıtım Bülteninden)

Kitap: Yeni Hayat Ansiklopedisi (5 Cilt Takım)

Genel Konular: Ansiklopediler
Hayat Yayınları ;
İstanbul, 2010, 17 x 24 cm, 2100 sayfa, Türkçe, Ciltli.
ISBN No: 9786055878535

Subscribe to comments feed Comments (0 posted)

total: | displaying:

Post your comment

Please enter the code you see in the image:

Captcha
  • Email to a friend Email to a friend

Tagged as:

Ansiklopediler

Rate this article

0